LG 32" Ultra-Gear QHD (2560 x 1440) Gaming Monitor, 165Hz, 1ms, Black 32GN600-B
  • العلامة التجارية
  • Refresh rate
  • حجم الشاشة
  • نوع العرض
  • معدل الاستجابة
  • حالة المنتج
 شروط وأجكام
🚚 التوصيل والشحن
  •  يتم التوصيل خلال 4 ساعات من وقت تأكيد الطلب داخل دولة الكويت.
  • متاح التوصيل من الساعة 11:00 صباحًا حتى 10:00 مساءً.
  • الطلبات التي يتم تأكيدها بعد الساعة 10:00 مساءً سيتم توصيلها في اليوم التالي.
🛡️ معلومات الكفالة
  • لأجهزة الجديدة: مشمولة بـكفالة الوكيل المعتمد حسب شروط الشركة المصنعة.
SKU: L3U2U
Barcode: WG0000005391
معلومات عن المنتج
Brand
العلامة التجارية LG
غير ذلك
حالة المنتج مستعمل, جديد
Refresh rate 165 Hz
حجم الشاشة 32"
نوع العرض QHD
معدل الاستجابة 1 ms
مواصفات المنتج
Key Features
  • 165Hz Fluid Motion: Achieve smoother gameplay than standard 60Hz monitors, reducing motion blur and lag for competitive edge in fast-paced games.
Specifications
  • 32-inch QHD (2560 x 1440) display
  • 165Hz refresh rate
  • 1ms response time (MBR)
  • HDR10 with sRGB
User Benefits
  • Comfort: Adjustable tilt reduces neck fatigue during extended gaming sessions in Kuwaiti homes.
  • Performance: 165Hz refresh rate ensures seamless gameplay without input lag, ideal for competitive gaming.